Amadria Park Kids Hotel Andrija is gelegen op een schiereiland op 6 kilometer van het centrum en op slechts 50 meter van de zee!
Het hotel maakt deel uit van het hotelcomplex Solaris en heeft in totaal 243 kamers (van 22 tot 47m²). Alle kamers beschikken over airconditioning, badkamer met douche, wc en haardroger, telefoon, satelliet-tv, bureau, kluis en minibar. De kamers hebben parkzicht en beschikken over een “french balcony” of een balkon. De familiekamers hebben een capaciteit van 2 volwassenen en 2 kinderen, de communicerende kamers hebben een capaciteit van 4 volwassenen en 4 kinderen.
Receptie 24u/7, restaurant, bar/lounge, pool bar, aperitiefbar, terras, tuin, lift, souvenirshops, vergaderruimtes en parking (betalend).
Buitenzwembad, privéstrand, ligbedden en parasols (betalend), fitnessruimte, spa, sauna, spabad, Turks stoombad, verschillende behandelingstherapieën en een discotheek. In de buurt van het hotel: tennisvelden, bowling, tafeltennis, fietsverhuur, diverse watersporten en het Aquacentrum (gelegen tussen hotel Andrija en hotel Jakov).
Receptie voor kinderen, kinderspeelplein, kinderhoek in het restaurant, winkeltjes voor kinderen, kinderopvang, duikcentrum voor kinderen en een animatieteam.
No results found ! Geef uw mening
De gelijknamige stad is het centrum van deze regio en is een pareltje van puur Kroatische cultuur. Het is één van de enige steden die door de Kroaten zelf gesticht werden. De regio heeft verder een overvloed aan stranden en pijnboombossen. Er zijn ontelbare mogelijkheden voor excursies, zoals de Kornaten, de Krka-watervallen, Primosten..